Všichni rodiče ví, co je těmito slovy myšleno a určitě se snaží pro svoje děti ve svém domově vytvořit útulné místečko jen pro ně – takové, ve kterém se bude moci jejich osobnost plně rozvíjet. V dětské fantazii není nic nemožné. Všechno je tam veselé, prozářené sluncem a ve hrách snadno dosažitelné. Děti si za dveřmi svých pokojů chtějí vytvořit něco jen svého, co jim udělá domov tím správným místem. Proto zde chtějí objevovat neomezené možnosti svého dětství.
 závodní autíčka
Rozdělení dětského pokoje
V každém dětském pokoji musí být tři zóny, a to: na hraní, na spaní a na učení. Až jej takto rozdělíme, můžeme za pomoci dětí realizovat svoje nápady. Dětská fantazie nás vždy překvapí a my ji nemůžeme pominout. Nejdůležitější přece je, aby se ve svém království cítily děti dobře a aby se jim tam líbilo. Kdo hledá, tak najde zajímavé nápady u různých návrhářů, protože pro svět dětí jsou důležité doplňky a dekorace. V hravých interiérech se dá říci, že jsou těmi nejhlavnějšími a lze si snadno pohrát s jejich materiály i barvami.
 písmena a b c
Čím se dětem zavděčíme:
·        pokojíčkem s dětskou hernou či kreslícím koutkem
·        pokojíčkem se skrýší
·        pokojíčkem pro princezny
 
Veselá válenda
Děti nevydrží dlouho vzorně sedět na upravené sedací soupravě. Rádi se povalují, neustále se hýbají a pošťuchují. Proto pro ně bude vhodný různobarevnýměkký sedák, připomínající spíše balony nebo přerostlé tenisáky. Na takové se lze do sytosti vyřádit i pohodlně odpočívat.
lampička se slony
Měkký koberec
Jemný koberec s dětskými motivy je součástí her. Děti si rády rozloží svoje hračky na zem, kde mají dostatek prostoru pro rozvíjení své fantazie. Je to vlastně takové barevné hřiště, které podporuje jejich  kreativitu.
Obrazové tapety
Umožní dětem bydlet se známými postavičkami a zvířátky přímo v pohádce. Zkrášlí dětský pokojík tak, že podpoří jejich představivost a budou rády v jeho prostředí usínat.